Priemyselná výroba
Jaroslav Dandáš
Obrábanie kovov
- Obec
- Nižný Žipov
- Od roku
- 2005
- IČO
- 41 606 752
Jaroslav Dandáš
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 076 17 Nižný Žipov
- Na trhu od
- 1. septembra 2005
- IČO
- 41 606 752
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Podnikanie v číslach
- 21
- rokov na trhu
- 2005
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jaroslav Dandáš
Jaroslav Dandáš – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nižný Žipov. Podniká od 1. septembra 2005.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z kovu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jaroslav Dandáš
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 606 752
- Dátum vzniku
- 1. septembra 2005
- Miesto podnikania
- 076 17 Nižný Žipov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trebišov, vložka č. 870-10336
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.53)
- Obrábanie kovov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jaroslav Dandáš zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Výroba jednoduchých výrobkov z kovu
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jaroslav Dandáš?
Miesto podnikania je v obci 076 17 Nižný Žipov.
Čím sa Jaroslav Dandáš zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z kovu.
Aké je IČO – Jaroslav Dandáš?
IČO je 41 606 752.
Odkedy podniká Jaroslav Dandáš?
Podnikanie začalo 1. septembra 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.